RSS Kanalımıza Abone Olun

İnsan Kaynakları

Firmamentum bünyesinde farklı iş olanakları bulunmaktadır. Siz de bizimle çalışmak ister misiniz? Aşağıda firmamızdaki açık pozisyonları ve görev tanımlarını bulabilirsiniz. Lütfen size uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyona info@firmamentum.com.tr adresine özgeçmiş belgenizi yollayarak başvurunuzu yapın veya aşağıdaki anlaşmalı insan kaynakları sitelerinden açık pozisyonlarımızı görüntüleyin.

eleman.net
unisbul.com

İnsan Kaynakları

Alım Yaptığımız Pozisyonlar

Satış Danışmanı(Full Time)

Markanın ürünlerini tanıtmak amacıyla birebir müşteri ile iletişim kuran ve onları ürünü almaya ikna etmeye çalışan personellerdir.

Satış Danışmanı (Part Time)

Haftasonu veya özel lansman günlerinde görev alacak personellerdir.

Merchandiser

Tüketiciyi satın almaya yönlendirmek amacıyla mağaza içinde uygulanan her türlü etkinlik, teknik ve metodları uygulayan personellerdir.

Süpervizör

Mağazalarda çalışan personellerin denetleme ve kontrol işini yapan, onların sunduğu raporları derleyerek amirlerine ulaştıran üst düzey yöneticilerdir.

Mağaza Yöneticisi

Müşteri memnuniyetinin sağlanması için, personelleri tam verimli noktada tutmak ve mağazadaki ürünlerin sorunsuz bir şekilde tüketiciye teslimini sağlamak.

Mağaza Yöneticisi Yardımcısı

Satışa ve mağaza yöneticisine destek olan personellerdir.

Host & Hostes

Fuarlara, gösterilere, alışveriş merkezlerine veya sokaklara kurulmuş noktalarda; firma veya ürün tanıtımı görevlerini üstlenen personellerdir.

Müşteri Temsilcisi

Çalıştığı mağazada firma ürünleri ve hizmetlerine ilişkin müşterilere hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmaları yürüten personellerdir.

Copyright 2017 Firmamentum